ZAINSTALUJ APLIKACJĘ MOBILNĄ

i kupuj jeszcze taniej!

Sieć delikatesów Ribena uruchomiła pierwszą, darmową aplikację mobilną w regionie, dzięki której klienci zapoznają się z aktualnymi promocjami, odnajdą najbliższy sklep oraz zrealizują kupony rabatowe, które będą mogli wykorzystać podczas zakupów.

Dlaczego warto pobrać aplikację mobilną ? Co zyskujemy?
Każdego dnia robiąc zakupy w różnych sklepach spożywczych i chemicznych wydajemy sporo pieniędzy. Nie zawsze mamy pod ręką gazetkę z aktualnymi promocjami i nie mamy pewności, czy to, co trafia do naszego koszyka jest w atrakcyjnej cenie, dlatego często tracimy okazję na tańsze zakupy.
Dzięki zainstalowanej na Twoim telefonie aplikacji delikatesy Ribena już nigdy nie ominą Cię żadne promocje! Narzędzie umożliwi Ci śledzenie aktualnych promocji oraz ofert specjalnych, pomoże też w znalezieniu najbliższego sklepu. Niewątpliwym hitem aplikacji są kupony rabatowe pozwalające nabyć wybrane towary w niesamowicie niskich cenach. Kupony są bardzo proste w obsłudze – wystarczy aktywować je przy kasie.

Podczas zakupów możemy również przejrzeć gazetkę promocyjną, a więc wszyscy poszukiwacze promocji, już teraz możecie pobrać darmową aplikację o nazwie DELIKATESY RIBENA i korzystać z wygody, którą daje aplikacja.

Najcześciej zadawane pytaniaJeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie, napisz do nas !

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Cześć!

Co powiesz na to, żebyśmy wysyłali do Ciebie najnowsze promocje?
Tak nie za często - raz w miesiącu.

Super! Teraz będziemy Ci wysłać najnowsze promocje!

Coś poszło nie tak. Spróbuj raz jeszcze.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany w tym celu adres email. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest PHU RIBENA MICHAŁ KUCZKOWSKI NIP: 589-173-29-53 z siedzibą Wygoda Sierakowska 208, 83-340 Sierakowice.