Składniki / 1

  • 50 g dobrej jakości zmielonej kawy
  • 1l lodowatej wody

Przygotowanie

  • Kawa w stylu cold brew to hit tego lata. Jak przyrządzić napój, który nie tylko chłodzi, ale i podwójnie pobudza? Wystarczy „zaparzyć” kawę na zimno – zalewając ją lodowatą wodą i odstawiając na kilkanaście godzin!

     

    Kawę zalej wodą i wstaw do lodówki na 12-16 godzin. Po tym czasie przefiltruj ją przez drobne sitko lub papierowy filtr. Gotowe! Tak przyrządzony napar warto serwować z odrobiną cynamonu, plastrami pomarańczy i kostkami lodu.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Cześć!

Co powiesz na to, żebyśmy wysyłali do Ciebie najnowsze promocje?
Tak nie za często - raz w miesiącu.

Super! Teraz będziemy Ci wysłać najnowsze promocje!

Coś poszło nie tak. Spróbuj raz jeszcze.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany w tym celu adres email. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest PHU RIBENA MICHAŁ KUCZKOWSKI NIP: 589-173-29-53 z siedzibą Wygoda Sierakowska 208, 83-340 Sierakowice.