O programie

PRZYŁĄCZ SIĘ DO NAS

już teraz!


Przejrzysty i uczciwy program lojalnościowy dla naszych klientów.

Kupuj tanio w Delikatesach Ribena, zbieraj punkty, a potem wymieniaj je na bony. Codzienne zakupy u nas to niecodzienne korzyści! 
Każda wydana złotówka wraca do Ciebie, bo klient jest dla nas najważniejszy. Doceniamy, że jesteś naszym stałym klientem, dlatego program Ribena Premium został przygotowany specjalnie dla Ciebie.

Zasady zbierania punktów:

U nas nie ma żadnych kruczków czy gwiazdek w regulaminie. Ribena Premium to jasne zasady. Zbieraj z nami punkty i Ciesz się wysoką jakością naszych produktów.

  • za zakup towarów od 10,00 zł do 14,99 zł dostaniesz 10 punktów;
  • za zakup towarów od 15,00 zł do 19,99 zł dostaniesz 15 punktów;
  • za zakup towarów od 20,00 zł do 24,99 zł dostaniesz 20 punktów itd.

Po prostu: Każda wydana złotówka to 1 punkt.

Wymiana punktów

W Ribena Premium zebrane punkty wymieniamy na bony, które Możesz wykorzystać w naszych delikatesach.

Każde 1000 punktów to bon o wartości 15 zł.

Karta Ribena Premium i saldo punktów

Już dziś Wypełnij wniosek dostępny w każdym z naszych sklepów lub na naszej stronie www, a my wydamy specjalnie dla Ciebie kartę programu Ribena Premium.
To nic nie kosztuje!
Rób codzienne zakupy i sprawdzaj, ile punktów znalazło się na Twojej karcie. Saldo punktów można sprawdzić TUTAJ.
Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem programu Ribena Premium. Zakupy to przyjemność – w Ribena Delikatesy to również korzyść dla Ciebie!Notice: Undefined index: preview in /home/sgo/public_html/strony_www/Ribena/wp-content/plugins/arscode-social-slider-free/arscode-social-slider.php on line 57

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Cześć!

Co powiesz na to, żebyśmy wysyłali do Ciebie najnowsze promocje?
Tak nie za często - raz w miesiącu.

Super! Teraz będziemy Ci wysłać najnowsze promocje!

Coś poszło nie tak. Spróbuj raz jeszcze.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany w tym celu adres email. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest PHU RIBENA MICHAŁ KUCZKOWSKI NIP: 589-173-29-53 z siedzibą Wygoda Sierakowska 208, 83-340 Sierakowice.